Szkoła Podstawowa nr 21 im.Króla Władysława Jagiełły w Sosnowcu

"Tyle jesteś wart, ile możesz dać drugiemu człowiekowi". J. Korczak

04 września 2017 13:08 | Aktualności

WAKACJE, WAKACJE I ... PO WAKACJACH.

Wszystko co dobre szybko się kończy. Po ponad dwóch miesiącach wolnego, wypoczęci i opaleni, wróciliśmy do zajęć w szkole. W zreformowanej szkole, bo zostali z nami siódmoklasiściUśmiech. Wszystkich przybyłych  powitała Pani Dyrektor Krystyna Marglarczyk, szczególnie gorąco zwracając się do uczniów klas I oraz ich rodziców. Uroczystość zaszczycił swą obecnością Pan Jan Bosak, wieloletni przyjaciel naszej szkoły, radny dzielnicy Bór.

Zabawnym programem artystycznym wprowadzili nas w dobry nastrój uczniowie klasy II przygotowani przez Panią Annę Węglewską. Zwieńczeniem występu było brawurowe i radosne wykonanie tańca ,,Chocolate”.

Następnie Pani Wicedyrektor Jolanta Skuza przedstawiła wychowawców klas oraz nowych nauczycieli.

Na koniec wszyscy uczniowie udali się z wychowawcami do swych sal lekcyjnych, by stopniowo zacząć się wdrażać w rytm pracy nowego roku szkolnego.

Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy dużo zapału, uśmiechu i radości. I dzielimy się dobrą wiadomością-kolejne wakacje już za 10 miesięcyUśmiech

Zdjęcia: