Szkoła Podstawowa nr 21 im.Króla Władysława Jagiełły w Sosnowcu

"Tyle jesteś wart, ile możesz dać drugiemu człowiekowi". J. Korczak

Samorząd Uczniowski

12 września br. kandydaci chętni do objęcia zaszczytnych funkcji członków Samorządu rozpoczęli kampanię wyborczą. Uczniowie przygotowali bardzo ciekawe i oryginalne plakaty przedstawiające najważniejsze punkty swoich programów wyborczych.26 września odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego.Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!

• Przewodniczący: Igor Jędrzejczak- klasa VIb- 31 głosów
  • Zastępca: Maria Zoń -klasa VIa- 11 głosów
  • Sekretarz : Maja Szalonek - klasa IVa- 10 głosów
  • Skarbnik : Natalia Dunajewska - klasa IVa- 9 głosów

Gorące serca dwa!

14 lutego Samorząd Uczniowski zakończył akcję Poczta Walentynkowa. Uczniowie z naszej szkoły przez tydzień mogli wrzucać do odpowiedniej skrzynki Walentynki napisane dla swoich sympatii. Igor, Marysia i Natalia – nasi „walentynkowi listonosze” we wtorek 14 lutego wręczali adresatom piękne kartki. W szkole wszędzie można było dostrzec czerwone serduszka i uczniów ubranych na czerwono i różowo!

Wszystkiego dobrego!

Opiekun SU: Agata Szczepaniak